pepe oleas

Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

Znaleziony temat: pepe oleas

Poradnikowy artykuł: Leasing – wszystko, co musisz wiedzieć

Leasing jest jedną z popularnych form finansowania zakupu różnego rodzaju przedmiotów, zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Dzięki niemu możemy korzystać z potrzebnych nam rzeczy, nie ponosząc jednorazowych kosztów zakupu. W tym artykule omówimy różne rodzaje leasingu oraz podpowiemy, na co zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej formy finansowania.

1. Leasing operacyjny
Leasing operacyjny to forma umowy, w której leasingodawca udostępnia przedmiot leasingu na określony czas, a leasingobiorca płaci określone raty. Po zakończeniu umowy, przedmiot leasingu zwraca się do leasingodawcy. Jest to dobry wybór dla osób i firm, które chcą korzystać z nowoczesnych urządzeń, ale nie planują ich długotrwałego użytkowania.

2. Leasing finansowy
Leasing finansowy różni się od operacyjnego tym, że po zakończeniu umowy leasingobiorca ma możliwość wykupienia przedmiotu leasingu za symboliczną kwotę. Jest to szczególnie atrakcyjne dla osób i firm, które chcą długoterminowo korzystać z danego przedmiotu, np. samochodu czy maszyny.

3. Leasing zwrotny
Leasing zwrotny to forma umowy, w której leasingobiorca po zakończeniu umowy ma możliwość odkupienia przedmiotu leasingu i staje się jego właścicielem. Jest to dobre rozwiązanie dla osób i firm, które chcą na stałe posiadać dany przedmiot, np. nieruchomość czy sprzęt techniczny.

4. Najem długoterminowy
Najem długoterminowy jest podobny do leasingu operacyjnego, jednak różni się tym, że nie ma możliwości wykupienia przedmiotu po zakończeniu umowy. Jest to dobre rozwiązanie dla osób i firm, które potrzebują danego przedmiotu tylko na określony czas.

5. Leasing bez BIK
Leasing bez BIK to forma finansowania, w której nie sprawdza się historii kredytowej leasingobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają problemy z uzyskaniem tradycyjnego kredytu.

6. Mleasing
Mleasing to nazwa jednej z firm leasingowych działających na polskim rynku. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług konkretnej firmy leasingowej, warto dokładnie prze

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: pepe oleas

Udostepnij:
wpisy

Zobacz podobne