pko leasing kolizja

Wyślij SMS o treści WNIOSEK na 7257 (2,46zł za sms)

Znaleziony temat: pko leasing kolizja

Poradnikowy artykuł: Jak skorzystać z usług PKO Leasing po kolizji?

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu i miałeś kolizję, to na pewno wiesz, jak stresujące może być załatwianie formalności związanych z naprawą samochodu. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług PKO Leasing, które mogą ułatwić Ci cały proces. W tym artykule przedstawimy Ci kilka porad, jak skorzystać z leasingu w PKO Leasing po kolizji.

1. Leasing operacyjny a leasing finansowy
PKO Leasing oferuje dwa rodzaje leasingu: operacyjny i finansowy. Leasing operacyjny to forma wynajmu samochodu na określony czas, po którym możesz go zwrócić lub przedłużyć umowę. Natomiast leasing finansowy to forma kredytu, gdzie po spłacie ostatniej raty stajesz się właścicielem pojazdu. Przed podjęciem decyzji, jakiego rodzaju leasingu potrzebujesz, warto skonsultować się z doradcą PKO Leasing.

2. Bez bik i inne formalności
PKO Leasing oferuje leasing bez konieczności sprawdzania BIK-u. To oznacza, że nawet jeśli masz negatywną historię kredytową, wciąż możesz skorzystać z usług PKO Leasing. Warto jednak pamiętać, że w takim przypadku mogą być stosowane inne zabezpieczenia finansowe, takie jak większa wpłata własna.

3. Leasing zwrotny a najem długoterminowy
PKO Leasing oferuje również leasing zwrotny oraz najem długoterminowy. Leasing zwrotny to forma umowy, w której po zakończeniu okresu leasingu możesz zwrócić pojazd i skorzystać z innego. Natomiast najem długoterminowy to forma wynajmu na dłuższy okres czasu, gdzie nie masz możliwości wymiany pojazdu na inny. Przed podjęciem decyzji, jakiego rodzaju umowy potrzebujesz, warto porównać obie opcje i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

4. Mleasing – mobilny leasing
PKO Leasing oferuje również usługę mleasing, czyli mobilnego leasingu. Dzięki temu możesz skorzystać z leasingu nie tylko na samochody, ale także na inne pojazdy, takie jak motocykle, quady czy łodzie. Jeśli potrzebujesz leasingu na inny rodzaj pojazdu niż samochód, warto skonsultować się z doradcą PKO Leasing i dowiedzieć się więcej o usłudze m

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: pko leasing kolizja

Udostepnij:
wpisy

Zobacz podobne